Žmonės, kurie galvoja, kad visi kiti jų nemėgsta, nekenčia, kad jie niekam neįdomūs ir nuobodūs- pažiūrėkit į savo vidų. Ne, ne nuo to gėdos ir savigraužos stulpo, rėkiančio, kad tu ir pats savęs nemėgsti, nekenti, esu sau pats neįdomus ir nuobodus. Ne. Pažiūrėkit, kaip jūs patys žiūrit į kitus žmones. Argi jūs patys juos nuoširdžiai mėgstat ir laikot įdomiais ir dėmesio vertais?
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą